شرکت تهران پلاستیک تابا

شرکت تهران پلاستیک تابا از سال 1380 تولید قطعات پلاستیکی را اغاز کرده و مدیریت این شرکت با سابقه 30 ساله در این صنعت توانسته در طی این سال ها رشد سریع و مناسبی را در شرکت ایجاد نماید و در حال حاضر با پرسنل مجرب و بخش های مختلف به ارائه محصولات با استانداردهای بین المللی در بازارهای داخلی و خارجی مشغول به فعالیت می باشد.

این شرکت توانایی تولید سالانه بیش از 7 میلیون قطعه در زمینه های صنعتی و لوازم خانگی را توسط دستگاه های مدرن تزریق پلاستیک از 58 تا 1300تن را (تولید قطعاتی از 1 گرم تا 5000 گرم) دارا میباشد.

شرکت تهران پلاستیک تابا با تولید کنندگان بزرگی در صنعت لوازم خانگی و خودرو سازی در زمینه تولید قطعات تزریق پلاستیک افتخار همکاری را داشته و با ایجاد واحد قالب سازی به طراحی و ساخت قالب های مورد نیاز شرکت و انجام تعمیرات بر روی کلیه قالب های موجود پرداخته است.

شرکت تهران پلاستیک تابا در سال های اخیر سعی کرده است با خرید دستگاه هایی با ظرفیت و کیفیت بالا، ربات و اتوماسیون تولید، تجهیز آزمایشگاه مجهز و اخذ استانداردهای بین المللی سطح کیفی و کمی محصولات خود را ارتقاء داده تا همگان با تکنولوژی روز جهان موجب رضایت مشتریان محترم را فراهم نماید.

استفاده از ربات‌های تزریق در فرآیند تولید

این شرکت با در اختیار داشتن ۱۰ ربات و خطوط تولید اتوماسیون توانسته است یکی از مدرن‌ترین فرایندهای تزریق پلاستیک را طراحی و اجرا نماید.